АФНУ
11
Лет опыта
8
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
61
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
8953
Последний визит на сайт
вчера
Допомагаю здійснювати мрії у сфері нерухомості : проживання, інвестиції, бізнес !
Досвід роботи 10 років. Керівник агентства нерухомості «Олімп»

Портфолио реализованных объектов (17)

  • продано
    Агентство нерухомості "Олімп"
    68 500 $
    1 181 $/м²

    Василия Стуса ул., 15

    БЕЗ КОМИССИИ Каскад
    1 комната
    58 / 50 / 8 м²
    этаж 5 из 9
    1994 год постройки
    3 нед. назад
    продається чудова 2 км квартира в Івано-Франківську 🔥 - 2 км - площа 58 м2 - роздільне планування , роздільний санвузол, є заведений балкон - будинок цегляний - квартира в дуже гарному ми довгому стані, чиста та доглянута - гарний спальний район з розвиненою інфраструктурою
  • продано
    Агентство нерухомості "Олімп"
    142 000 $
    2 254 $/м²

    Бельведерская ул., 32-Б

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур Бельведер
    ЖК А5
    2 комнаты
    63 / 50 / 12 м²
    этаж 11 из 12
    2024 год постройки
    3 нед. назад
    Продаж квартири в центрі Івано-Франківська в ЖК бізнес класу А5 - 63 м2 функціонального простору - поверх 11 - роздільна двохстороннє планування - є додатково зона вітальні - підігріви підлоги по всій квартирі - гардероб - крутезна вання кімната з ванною та душем - максимально повна комплектація технікою відомих світових брендів - локація чудова
  • продано
    Агентство нерухомості "Олімп"
    128 000 $
    2 065 $/м²

    Юлиана Пелеша ул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур Княгинин
    ЖК Family Plaza
    2 комнаты
    62 / 48 / 14 м²
    этаж 6 из 11
    2022 год постройки
    4 нед. назад
    Продається сучасна 2-кімнатна квартира в центрі Івано-Франківська, ЖК Family Plaza (Фемелі Плаза) — ідеальний варіант для комфортного проживання або інвестиції. 🔑 Основні характеристики: • Площа: 62 м² • Поверх: 6/11 • Кількість кімнат: 2 • Тип будинку: новобудова • Опалення: індивідуальне газове ✨ Переваги квартири: • Якісний євроремонт у сучасному стилі • Продумане планування 2-кімнатної квартири • Простора гардеробна кімната • Встановлений кондиціонер • Вся техніка від Whirlpool • Меблі під замовлення — функціональність і стиль • Квартира повністю готова до проживання 🏢 Переваги ЖК Family Plaza: • Центральна локація Івано-Франківська • Закрита територія комплексу • Власн...
  • продано
    Агентство нерухомості "Олімп"
    71 000 $
    1 543 $/м²

    Героїв Миколаєва ул., (Будинок 5)

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур Тисменицкая
    ЖК Паркова Алея
    1 комната
    46 / 33 / 13 м²
    этаж 8 из 12
    2021 год постройки
    1 мес. назад
    Продається 1 км квартира в ЖК Паркова Алея - площа 46,4 м2 -просторі кімнати -поверх 8 з 13 - квартира з сучасним ремонтом -повністю омебльована -вмонтована побутова техніка Whirlpool - індивідуальне газове опалення з підігрівами підлоги -чудовий ЖК поруч із річкою , неподалік центру ВІДЕООГЛЯД:
  • продано
    Агентство нерухомості "Олімп"
    73 000 $
    1 973 $/м²

    Сеченова ул., (Будинок 4)

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур Тисменицкая
    ЖК Паркова Алея
    1 комната
    37 / 24 / 13 м²
    этаж 10 из 12
    2019 год постройки
    1 мес. назад
    Продається по дуже вигідній ціні 1,5 км квартира в Івано-Франківську в сучасному ЖК Паркова Алея, на березі річки Бистриця з чудовою транспортною інфраструктурою Квартира з функціональним плануванням : кухня, вітальня, окрема спальня та санвузол - опалення індивідуальне газове - поверх 10 - квартира світла та сонячна
  • продано
    Агентство нерухомості "Олімп"
    72 000 $
    1 714 $/м²

    Богдана Хмельницкого ул., 94

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур Софиевка
    ЖК U One
    1 комната
    42 / 30 / 12 м²
    этаж 8 из 12
    2 мес. назад
    Продається 1км квартира 🔘ЖК U ONE вулиця Вовчинецька 🔘8-й поверх з 12 🔘42 м2 🔘сучасний дизайнерський ремонт 🔘готова до заселення 🔘максимально укомплектована технікою та меблями 🔘найкраще планування: кухня-студія та окремо спальня 🔘переуступка
  • продано
    Агентство нерухомості "Олімп"
    99 500 $
    1 508 $/м²

    Богдана Хмельницкого ул., 94

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур Софиевка
    ЖК U One
    2 комнаты
    66 / 52 / 14 м²
    этаж 3 из 13
    3 мес. назад
    🔥 Не упустіть дуже вигідний варіант 🔥 💫дуже гарна ціна на 💫простору 2 км квартиру на 3 поверсі в новому ЖК U One 💫площа 66 м2 💫вдале та функціональне планування: велика кухня-вітальня, дві окремі спальні, санвузол та гардеробна 💫 квартира і продається з сучасний якісним ремонтом 💫укомплектована повністю всім необхідним для проживання 💫тихий та затишний двір 💫спальний район , з хорошою інфраструктурою
  • продано
    Агентство нерухомості "Олімп"
    76 000 $
    1 652 $/м²

    Мира ул., 100-А

    БЕЗ КОМИССИИ Софиевка ЖК Миру
    1 комната
    46 / 33 / 13 м²
    этаж 10 из 10
    1 мес. назад
    ПРОДАЄТЬСЯ 1КМ КВАРТИРА 💫 📍площа 46 м2 📍поверх 10 📍новий житловий комплекс клубного типу із закритим двором 📍вулиця Миру 📍в квартирі новий сучасний та якісний ремонт 📍простора кухня ( можна доставити комфортний диванчик) 📍простора кімната 📍суміжний санвузол з душовою кабіною 📍наявна вся побутова техніка 📍опалення індивідуальне газове
  • продано
    Агентство нерухомості "Олімп"
    64 000 $
    1 524 $/м²

    Героїв Миколаєва ул., 129А

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур Тисменицкая
    ЖК Паркова Алея
    1 комната
    42 / 29 / 13 м²
    этаж 6 из 13
    3 мес. назад
    Шукаєш щось особливе за вигідною ціною? 🍂 продається 1 км квартира в чудовому новому сучасному житловому комплексі «Паркова Алея» 🍂оптимальний 6 поверх 🍂42 м2 продуманої до сантиметру площі 🍂якісний сучасний ремонт 🍂індивідуальне газове опалення, підігріви підлоги 🍂багато функціонального освітлення 🍂гардеробна 🍂лаконічний санвузол із ванною 🍂переуступка
  • продано
    Агентство нерухомості "Олімп"
    57 000 $
    950 $/м²

    Украинской Победы ул. (Академіка Сахарова), 29

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур Центр
    3 комнаты
    60 / 52 / 6 м²
    этаж 4 из 5
    3 мес. назад
    Детальна інформація та відеоогляди переглядайте на нашому офіційному сайті: [ссылка скрыта].ua Не пропустіть шанс придбати чудову 3 км квартиру в центрі міста поруч зі Стометрівкою - оптимальний 4 поверх - будинок цегляний - площа 60 м2 -опалення індивідуальне газове - двохстороннє планування - є засклений балкон - вікна виходять у двір - центральна частина міста -поруч зупинка міського транспорту -школи, лікарні, дитячі садік Детальний відеоогляд
  • продано
    Агентство нерухомості "Олімп"
    57 000 $
    1 140 $/м²

    Евгения Коновальца ул., 80а

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур Центр
    1 комната
    50 / 36 / 14 м²
    этаж 5 из 6
    4 мес. назад
    БІЛЬШЕ ВАРІАНТІВ ТА ДЕТАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ПОСИЛАННЯМ https://[ссылка скрыта].[ссылка скрыта] Продається 1 км. квартира в Івано-Франківську по вулиці Коновальця ( до Стометрівки 5 хв пішки) в старшій новобудові , великої площі з гарним плануванням: ⏺️50 м2 ⏺️5 поверх з 6 ⏺️ опалення індивідуальне газове ⏺️кухня, вітальня, окрема спальня, санвузол , гардероб та великий засклений балкон ⏺️квартира в хорошому жилому стані ⏺️продається з меблями та технікою
  • продано
    Агентство нерухомості "Олімп"
    129 000 $
    1 720 $/м²

    Ленкавского ул., 34

    3 комнаты
    75 / 59 / 16 м²
    этаж 9 из 15
    8 мес. назад
    Пропонуємо сучасну квартиру з дизайнерським ремонтом у престижному житловому комплексі “Манхеттен”. Планування: • Простора кухня-студія з відпочинковою зоною — ідеально для прийому гостей та щоденного комфорту; • Дві окремі спальні з великими зручними ліжками; • Санвузол з повнорозмірною ванною; • 9 поверх, у під’їзді — 2 швидкісних ліфти. • Площа 75кв.м Особливості: • Дизайнерське LED-освітлення; • Якісна вбудована техніка Bosh (холодильник, духова шафа, мікрохвильова піч, пральна та сушильна машини, кондиціонер) • Сучасні меблі входять у вартість; • Простора та світла квартира з панорамними вікнами. Інфраструктура ЖК “Манхеттен”: • Охорона, відеонагляд, чисті під’їзди; • Поруч зупинки,...
  • продано
    Агентство нерухомості "Олімп"
    57 000 $
    1 390 $/м²

    Бельведерская ул., 32-Б

    БЕЗ КОМИССИИ Бельведер
    ЖК А5
    1 комната
    41 / 30 / 11 м²
    этаж 3 из 12
    1 г. 1 мес. назад
    Продається готова 1 км квартира в центрі міста, ідеальна під здачу в оренду - новий ЖК А5 - загальна площа 41 м2 - зручний 3 поверх - У квартирі зроблено дизайнерський ремонт, є виводи під кондиціонер, екофло, посудомийну машину - З техніки вже встановили: сучасна витяжка, варильна поверхня, бойлер та духовка - Біля будинку є парковка, підземний паркінг а також магазин Епіцентр, до озера та стометрівки 10 хв пішою ходою
  • продано
    Агентство нерухомості "Олімп"
    60 000 $
    1 224 $/м²

    Богдана Хмельницкого ул., 73

    БЕЗ КОМИССИИ Софиевка
    2 комнаты
    49 / 38 / 11 м²
    этаж 5 из 9
    1 г. 1 мес. назад
    Чудовий варіант 1 км квартири з функцією 2 км - новобудова - загальна площа 49м2, кухня 11м2 - поверх 5 з 9 - зроблено якісний дизайнерський ремонт - наявна часткова побутова техніка: кондиціонер, газова василька поверхня, духова шафа, двохконтурний котел - є зручний відкритий балкончик - розвинута інфраструктура, поруч супермаркети, ТЦ VELES MALL, навчальні заклади, дитячі садочки
  • продано
    Агентство нерухомості "Олімп"
    58 000 $
    1 381 $/м²

    Дворовая ул., 12

    1 комната
    42 / 31 / 11 м²
    этаж 8 из 10
    1 г. 1 мес. назад
    ПРОДАЖ 1 КМ КВАРТИРИ 📍ЖК Калинова Слобода ◻️гарне планування з просторою кухнею , де можна додатково облаштувати відпочинкову зону з диваном, кімната з великою лоджією та панорамним вікном , де можна розмістити робочу зону ◻️площа 42 м2 ◻️поверх 8 з 10 ◻️квартира з ремонтом ( ще ніхто не проживав, все нове) ◻️опалення індивідуальне газове ◻️є меблі на кухні та в кімнаті ◻️частково є побутова техніка ◻️квартира не кутова, сонячна світла та тепла
  • продано
    Агентство нерухомості "Олімп"
    85 000 $
    1 214 $/м²

    Побутова, 4

    2 комнаты
    70 / 59 / 11 м²
    этаж 1 из 10
    1 г. 3 мес. назад
    Продається 2 км квартира в обжитому ЖК - 1-й поверх - площа 70 м2 - кімнати окремі, є просторий засклений балкон у спальні - всі меблі з масиву дуба - дуже якісний ремонт, який власники робили для себе - підігріви підлоги - опалення індивідуальне - кондиціонер - інфраструктура: - медичні заклади - обл.дитяча лікарня , міська лікарня на вулиці Мазепи - неподалік, пору та міське озеро - навчальні заклади : школи 21,28,2, ліцей 12, дитячий садік 20, 9 - базар, супермаркети, зупинки
  • продано
    Агентство нерухомості "Олімп"
    20 000 $
    476 $/м²

    Александра Довженко ул., 51

    БЕЗ КОМИССИИ
    ЖК Сонячний
    1 комната
    42 / 20 / 13 м²
    этаж 10 из 10
    3 г. 8 мес. назад
    1-км квартира в зданому будинку - ЖК «Сонячний», будинок збудований якісно - поверх 10/10 - квартира з повноцінною висотою стелі, ще є технічний поверх - вікна панорамні, фасадні - вільне планування Ціна вказана без будь-яких додаткових витрат Більше пропозицій за номером телефону [телефон скрыт]або на сторінці в інстаграмі prodazhkvartur_if_olimp
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.